İlçemiz Sedat Işıdı Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen etkinlik, Araştırmacı Yazar Özlem Dağlı'nın moderatörlüğünde gerçekleşti. Konferansa Akademisyen Doç. Dr. Öznur Özden, Yardımcı Doç. Doktor M. Cemal Yılmaz , Uzman Eğitmen Psikolog Songül Savaş ve Araştırmacı Yazar Volkan Yaşar Berber sunum ve konuşmalarıyla katıldılar.

Her bir konuşmacı, 10 dakikalık sunumlarında hukuki ve ahlaki açıdan liyakatli bireylerin kişisel gelişim ve motivasyonunun niyet, irade, öz, söz, fikir, irade ve davranışlarında doğru ve sağlam bir şekilde nasıl ele alınabileceğini ele aldılar.

Etkinlik, çiçek ,ahşap kotra ve Berber’in kitabının takdimiyle son buldu. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği samimi ve verimli bir konferans oldu. Araştırmacı Yazar Volkan Berber, "Kişisel Gelişim ve Motivasyon" adlı kitabının Gerze'de yazıldığını vurgulayarak, ön kapağında Gerze'nin sembolik unsurlarını kullandıklarını belirtti. Kuvars taşı, Gerze'nin doğal coğrafyasını temsil ederken, anahtar ise Yakupağa Konağı'na aitti. Kitabın Gerze'de 3,5 yıl boyunca yazıldığını ifade etti ve ilgiden dolayı katışlımcı olan herkese teşekkürlerini sundu.

1-6

Geri Dönüşüm Bölümünde Çıkan Yangın Korkuttu Geri Dönüşüm Bölümünde Çıkan Yangın Korkuttu

2-4

3-4