Gerze Belediyesi ve Gerze Halk Eğitimi Merkezi tarafından gerçekleştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Türk sanat müziği konseri Sedat Işıdı Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapıldı.

Konsere, Gerze Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Keskin, Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, AK Parti Gerze İlçe Başkanı Tahsin Bayrak, CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak, MHP Gerze İlçe Başkanı Muhammet Şentürk, AK Parti Gerze Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Yüksek, MHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Mustafa Öz ve Gerzeli vatandaşlar katıldı.

6-4

Gülbin Döngel orkestra şefi olarak Türk sanat müziği korosunu yönetirken, geçtiğimiz yüzyıla damga vurmuş çok sayıda eser koro üyeleri tarafından bireysel ve toplu olarak seslendirildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle Gerze Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı ve Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy da bir tebrik konuşması gerçekleştirirken, koro şefi ve sunucuya çiçek takdim ettiler.

Konser çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

1-14

2-13

5-5

4-8