AKP'nin Gerze Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Yüksek, tıp camiasının önemli günü olan 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı. Yüksek, sağlık çalışanlarının fedakarca yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, tıp camiasına başarılar diledi. Yüksek, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında, Gerze Belediyesi olarak sağlık alanında yapılacak bütün çalışmalara destek olacaklarını belirtti.

Yüksek, 27 Şubat tarihinde Gerze Devlet Hastanesi'ne ek yatak kapasitesi sağlayacak yatırımı Gerzelilere müjdelerken, Tıp Bayramı olması dolayısıyla yayımladığı mesajında, "14 Mart Tıp Bayramı, doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın kutsal mesleğini ve insanlık için verdikleri özverili hizmetleri kutlama zamanıdır. Onların kararlılığı ve fedakarlığı, toplumumuzun sağlık ve güvenliği için büyük bir destek olmuştur. Bu vesileyle tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, kendilerine minnettarlığımı sunuyorum" şeklinde konuştu.

Yüksek, doktorların ve sağlık çalışanlarının özverili çabalarıyla, toplumun sağlık ve refahı için gösterdikleri gayretin her zaman takdirle anılacağını sözlerine ekledi.

Geri Dönüşüm Bölümünde Çıkan Yangın Korkuttu Geri Dönüşüm Bölümünde Çıkan Yangın Korkuttu