15 Yıllık Destek Geleneği

LÖSEV yetkilileri, 15 yıldır vatandaşlardan vekalet alarak kurbanların hijyenik et entegre tesislerinde noter, din görevlisi ve veteriner hekim huzurunda kesildiğini aktardı. Kesilen kurbanların 12 ay boyunca lösemili çocuklara ve tüm kanser hastalarına taze et olarak dağıtıldığı, bu sayede hastalara umut olduğu vurgulandı.

LÖSEV'den Açıklama: "Bağışlarınız Hayat Kurtarıyor"

“Lösemi ve Kanser hastası Çocuklarımız ile bütün Yetişkin Kanser Hastalarımıza LÖSANTE Hastanemiz'de ücretsiz tanı ve tedavi hizmeti sunuyor, maddi ve sosyal yardımlarımız ile yalnız bırakmıyor, hayatlarını kurtarıyoruz.

LÖSEV olarak 15 yıldır sizlerin vekaletini alarak hijyenik et entegre tesislerine gidiyor; noter, din görevlisi ve veteriner hekim huzurunda kurbanınızı kesiyor; Lösemili Çocuklarımıza 12 ay boyunca taze et olarak dağıtıyoruz, evlerine kadar götürüyoruz.

Ayrıca hastanemizde tedavi olan ve köyümüzde misafir kalan Lösemili Çocuk ve Yetişkin Kanser hastalarımıza yediriyoruz. "Kim bir canı kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi sayılır Maide Suresi'nin 32. Ayetindeki gibi Yüce Allah'ın rızasını kazanmaya yönelik bir ibadet olan kurban bayramında kesilen kurban etleri Allah'a ulaşmaz. Ona bağlılığınız ve yaptığınız İyilikleriniz ulaşacaktır. Parasızlıktan tedavi olamayan Lösemili Çocuğu veya kanser hastasını bağışlarınızla iyileştirmek, onların ve ailelerinin yüzünü güldürmek de en güzel ibadettir” denildi.

Gerze'de Yetkililerden Çipli Kimlik Kartına Geçiş Çağrısı Gerze'de Yetkililerden Çipli Kimlik Kartına Geçiş Çağrısı

Bağış Yapmak İsteyenler İçin Bilgiler

LÖSEV’e bağış yapmak isteyen vatandaşlar, LÖSEV'in resmi internet sitesi üzerinden veya 0312 447 06 60 ve 0312 666 7 666 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler.

L1

L2L3L4

Editör: Gökçe Davran