Hasan Danacı Atatürk Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı. Danacı, “mahallemizin sorunlarını sizlerle birlikte çözeceğiz” dedi.

İlçemiz işletmecilerinden Hasan Danacı, Atatürk Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıklayan üçüncü isim oldu. Yıllardır Gerze’ye hizmet veren Danacı, 30 Ağustos Zafer Bayramı olması dolayısıyla tüm Gerzelilerin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladığını belirterek sözlerine başladı.

İlçemizi ve Atatürk Mahallesi’ni çok sevdiğini belirten Danacı, “mahalleme muhtar adayı olmamın nedeni, mahallemizi iyi tanıyan, demokrasiye inan, bürokrasiyi iyi bilen, siyasi oluşumlarla ve belediyemizle iyi ilişkiler içerisinde bulunan, tuttuğunu kopararak, mahalle sorunlarını sizlerle birlikte çözeceğine inanan bir komşunuzum. İşte bunları gerçekleştirmek için de Atatürk Mahallesi Muhtar Adayınızım. 7/24 telefonlarım açık bir şekilde, mahallemize en iyi hizmeti verebileceğimden emin olabilirsiniz. Desteklerinizi bekliyorum” şeklinde konuştu.

Hasan Danacı kimdir?

20 Temmuz 1981 tarihinde Gerze’de doğan Hasan Danacı, 1998 yılında Gerze Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun olan Danacı, mobilya dekorasyon usta öğreticiliği başta olmak üzere bir takım kurs ve seminerlerle de eğitimini sürdürdü. 2005-2013 yılları arasında BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin Gerze ve Sinop şubelerinde mağaza yöneticiliği yapan Danacı, 2013 yılından sonra Metro Turizm A.Ş.’nin Gerze Şubesi’nde ofis sorumlusu olarak görev yaptı. Son olarak Ali Osman Ulusoy Otobüs İşletmeciliği firmasının Gerze Şubesi’nde kurucu yönetici olarak görev yapmakta. Danacı, evli ve bir erkek çocuk babası.