Gerzeliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Anneler Günü'nü özel bir davetle kutladı. Etkinliğe katılan birçok kişi, müzik eşliğinde keyifli vakit geçirirken, yapılan hediye çekilişiyle, 100'den fazla hediye dağıtıldı.

Etkinlikte, Gerze'nin sevilen sanatçısı Gülbin Döngel'in şarkılarıyla atmosfer renklendi. Dernek Başkanı Sündüs Yuvacı, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada; "Kıymetli Yönetim Kurulu Arkadaşlarımız, kıymetli üyelerimiz, çok kıymetli misafirlerimiz. Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Anneler Gününe özel düzenlediğimiz çay etkinliğimize hoşgeldiniz.

Gerze'de Fener Alayı ve Gençlik Konseriyle Kutlamalar Devam Ediyor Gerze'de Fener Alayı ve Gençlik Konseriyle Kutlamalar Devam Ediyor

Bildiğiniz üzere derneğimiz üniversite öğrencilerine burs veren bir dernek. Biz de yıl boyunca gelir amaçlı çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bugün de siz değerli annelere için de anne sevgisi taşıyan tüm kadınlarımıza özel eğlence programı düzenledik. Bir yandan öğrencilerimize destek olup bir yandan da eğleneceğiz." ifadelerini kullandı.

G Y D D1


Yapılan konuşmanın ardından ikramlar yapıldı ve kadınlar gönüllerince eğlendi. Etkinliğe Gerze Belediye Başkan Vekili Şengül Şahin'in de katılım gösterdi. Ayrıca Gerze Belediyesi ve CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan çiçekler de etkinliğe katılan kadınlara hediye edildi.

Çay etkinliği sonunda yapılan hediye çekilişiyle, 100'den fazla hediye sahibini buldu. Katılımcılar, hazırlanan bu güzel davet için memnuniyetlerini dile getirdiler.

G Y D DG D DG D