Gerze'nin meşhur lezzet duraklarından Gerze Pilavcısı ve Karousa Mantı Aşçıları, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aşçı Çırağı Kursu'nu başarıyla tamamlayarak mezun oldular. Gerze Halk Eğitimi Merkezi'nin açtığı "Aşçı Çırağı" Kursu, İlknur Cangül'ün önderliğinde başarıyla tamamlanırken, kursiyerlere mezuniyet belgeleri törenle takdim edildi.

Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Keskin, Belediye Başkan Yardımcısı Şengül Şahin ve Halk Eğitimi Merkezi Müdür V. Çetin Ercan, mezun olan kursiyerlere belgelerini takdim ettiler.

Gerze’de Yeni Bir Pilates Deneyimi: Stüdyo Vi Hizmete Başladı Gerze’de Yeni Bir Pilates Deneyimi: Stüdyo Vi Hizmete Başladı

Gerze Pilavcısı ve Karousa Mantı Aşçıları'ndan Hamide Albayrak, Sevgi Karakütük ve Emriye Kandemir de, Gerze Halk Eğitim Merkezi'nin açtığı Aşçı Çırağı Kursu'nu başarıyla tamamlayarak belgelerini aldılar. Bu başarı, ilçenin yerel lezzetlerini temsil eden işletmelerin mesleki donanımlarını artırması açısından büyük önem taşıyor.

Ggpp

Ggg-3Kjjkjj

Gg-1