Gerze Kaymakamlığı tarafından okuyuculara daha verimli ve kesintisiz hizmet sunulması amacıyla kütüphane açılış ve kapanış saatlerinde yeni düzenlemeler yapıldı. Yapılan bu düzenlemeyle, Gerze İlçe Halk Kütüphaneleri haftanın belirli günlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek şekilde yeniden ayarlandı.

Gerze Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Gerze İlçe Halk Kütüphaneleri’nin açılış ve kapanış saatlerinde yeni düzenlemeler yapıldı. Kütüphane çalışma saatleri, haftanın 5 günü 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek şekilde yeniden belirlendi.

Yeni düzenlemeye göre:

  • Atatürk Halk Kütüphanesi: Pazar ve pazartesi günleri kapalı olacak. Salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri ise öğle araları da dahil olmak üzere 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek.

  • Münevver Arslan İlçe Halk Kütüphanesi: Cuma ve cumartesi günleri kapalı olacak. Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri ise öğle araları da dahil olmak üzere 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek.

    Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Aydın Gündemir Son Yolculuğuna Uğurlandı Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Aydın Gündemir Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ktphne

Editör: Gökçe Davran