Karayolu Trafik Güvenliği Haftası dolayısıyla Gerze İlçe Jandarma Komutanlığı ve Gerze İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından "Bu Yolda Sana Çok Güveniyoruz" sloganıyla bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Gerze Kaymakamı Tekin Dundar da katıldı.

Dundar’ın da katıldığı uygulamada, sürücülere ve vatandaşlara trafik kurallarıyla ilgili hatırlatmalarda bulunuldu. Gerze Kaymakamı Tekin Dundar da, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Trafik ekipleri tarafından Trafik Haftası kapsamında yapılan trafik uygulamasına katıldı. Kaymakam Dundar, sürücü ve yolculara trafik uyarıları ile birlikte bilgilendirme broşürlerini takdim ederken, hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu. Etkinliğe katılan Gerze Kaymakamı Tekin Dundar, uygulama noktasında vatandaşları, çocukları ve sürücüleri proje çerçevesinde bilgilendirdi.

Etkinliğe, Gerze Kaymakamı Tekin Dundar, Gerze İlçe Jandarma Komutanı Üst. Ali Su, Gerze İlçe Emniyet Müdürü Erol Ulaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı trafik personelleri katılım sağladı.

gerze_de_trafik_haftasY_etkinlikleri_3gerze_de_trafik_haftasY_etkinlikleri_2gerze_de_trafik_haftasY_etkinlikleri_1