CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak, beraberinde kadın kolları başkanı Fatma Kabaş ,Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ünlütürk  yönetimleri ile birlikte önce Gerze kaymakamlığı yaşlı huzurevini ziyaret ettiler. Burada yaşlı büyüklerin ellerini öperek  Anneler Günü'nü kutladılar. Daha Sonra Gençlik Kolları Başkanlığı sahilde stant açarak anne ve yüreğinde anne sevgisi taşıyan kadınlara çiçek dağıtarak Anneler Günlerini kutladı.

Ye

CHP İlçe Başkanı Birol Sazak konuyla ilgili olarak, “bugün çok duygusal anlar yaşadık. Anneler günü dolayısıyla öncelikle Huzurevimizde yaşayan annelerimizi ziyaret ettik, onların isteklerini, arzularını dinleyip eksiklerini not aldık. Bu ziyaret esnasında bize ilgi ve alakalarından dolayı öncelikle kurum müdürümüze, çalışanlarına çok teşekkürler ediyorum. Bu manevi evde çalışanların gönülden hizmet ettiklerini görmek çok güzeldi.

Daha sonra Gençlik Kollarımızın sahilde açtıkları stand önünde Gençlerimiz yürüyüş yapan ve gezen annelerimize çiçek vererek günlerini kutladılar.

Gençlerimi bu örnek davranışlarından dolayı kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün; Büyük başarılar, kıymetli anaların yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur, sözü çok önemlidir. Bu sebepten Gençlik Kollarımdaki tüm gençleri canı gönülden tekrar kutluyorum” ifadelerini kullandı.

19 Mayıs Kutlama Programı Çelenk Sunma Töreniyle Başladı 19 Mayıs Kutlama Programı Çelenk Sunma Töreniyle Başladı

Ye3

StSt3St4St1