GER-SES Derneği (Gerze Eğitim, Sağlık, Spor ve Kültür Derneği) periyodik olarak düzenlediği toplantılarına tüm vatandaşların davet edildiğini duyurdu.

Kültür, sanat, eğitim ve spor branşlarını bir arada barındıran GER-SES Derneği, Gerze Yerel Yönetimine Dair ismi verilen Ekim ayına ilişkin olan toplantılarının 28 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Konuyla ilgili bilgi veren Dernek Başkanı Bülent Eryılmaz, toplantının kendine ait facebook sayfasında da canlı olarak yayınlanacağını belirtti. Eryılmaz, “Gerzeli hemşerilerimiz; Gerze Yerel Yönetimine Dair toplantılarımızın Ekim ayına ilişkin olanını, 28 Ekim 2023 Cumartesi günü Saat: 15.00-17.00 arasında, yine Bodrum Cafe Düğün Salonunda gerçekleştireceğiz. Gerze'mizi ilgilendiren bu ayki konumuz ise ‘Cumhuriyetimizin 100. yılında Belediyecilik ve Gerze Belediyesi’ olarak belirlenmiştir.

Cumhuriyetimizin 100.yılında ülkemizin belediye yolculuğu ve bununla birlikte Gerze Belediyesine yansımasını konuşacağız. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimini konuklarımızla birlikte değerlendireceğiz. Toplantımıza tüm Gerzeli hemşerilerimizi bekleriz. Gerze'mizin geleceğini şekillendirecek bu konu üzerine, söyleyecek, eleştirecek veya katkı sunacak sözü olanı, bilgi sahibi olmak isteyen herkesi bekleriz. WhatsApp grubumuza üye olan olmayan herkes davetlidir. Yine güzel bir toplantı bizi bekliyor olacak. Gelin, kim olursanız olun gelin. Saygılarımızla“ diye konuştu.