Gerze'nin Köy Muhtarları Belli Oldu Gerze'nin Köy Muhtarları Belli Oldu

Acısu Muhtarı ve Gerze Muhtarlar Derneği Başkanı Fikri Uyanık, CHP'den Sinop İl Genel Meclis Üyesi olmak için aday adaylığını açıkladı, resmi başvuruyu yaptı

Uyanık, CHP Gerze İlçe Başkanlığı önünde yaptığı açıklamada, Sayın ilçe Başkanım, İlçe yöneticileri, değerli üyeler, basın mensupları, Saygı değer muhtarlarım, esnaf ve çiftçi emekçi arkadaşlarım, bu mutlu günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben Fikri Uyanık. 
Gerze Adliyesi Seçim Kurumu’ndan emekli oldum. Emekli olduktan sonra 2004 yılında Acısu Köyü’ne muhtar seçildim. Muhtarlık yaptığım süre boyunca 10 sene Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne encümenlik yaptım. 4 dönem de Gerze Muhtarlar Derneği Başkanlığı yaptım. Başkanlık yaptığım bu süre zarfında çok sayıda köye elimizden geldiği kadar hizmette bulundum ve hala bu pozisyonda devam ediyorum.
Şimdi ise Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclisi Aday Adayı olarak başvurumu yaptım. Yine memleketime en iyi hizmeti sunabilmek için il genel meclisi üyeliğine talip oldum. Burada gelip biz dinleyen yanımda olan herkese ve tüm muhtar arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

1-3

2 (2)