İlçemiz esnaflarından genç işletmeci Can Burak Koluman, hayata geçirdiği uygulama ile can dostlarımıza destek oluyor.

Gerze'nin sevilen esnaflarından genç işletmeci Can Burak Koluman, ilçede önemli bir sosyal sorumluluk hareketine öncülük ediyor. Yıllardır hizmet veren Dostum Kafe, Gerze'de bir ilki gerçekleştirerek sokak canlarına mama desteği sağlayan "Dostum Kart" adını taşıyan bir uygulama başlattı.

Gerze’de Yeni Bir Pilates Deneyimi: Stüdyo Vi Hizmete Başladı Gerze’de Yeni Bir Pilates Deneyimi: Stüdyo Vi Hizmete Başladı

Dostum Kart uygulaması, müşterilerin yaptıkları ödemeler sonucunda kazandıkları puanları sokak hayvanlarına mama desteği olarak kullanmalarını sağlıyor. İşletme sahibi Can Burak Koluman, bu uygulamanın Gerze'de bir ilk olduğunu belirterek, müşterilerin bu anlamlı projeye katkı sağlamalarının kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Koluman, amaçlarının bu tarz sosyal sorumluluk projelerinin yaygınlaşarak devam etmesi ve sokak hayvanlarına verilen desteğin sürekliliğini sağlamak olduğunu söyledi.

Koluman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Dostum Kart uygulaması ile sokak canlarımızın aç kalmasını önlemeyi hedefledik. Müşterilerimiz kayıt yaparak bu kartı kullanarak biriktirdikleri puanlarla sokak hayvanlarına mama desteği sağlayabiliyorlar" ifadelerini kullandı.

J J J J J