Yavuz Yiğit Siyasi Hayatına Son Verdi Yavuz Yiğit Siyasi Hayatına Son Verdi

Atatürkçü Düşünce Derneği Gerze Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve pandemiden beri yapılamayan dayanışma yemeği bu sene Cumhuriyetin 100. Yılı vesilesiyle ilçemizde bulun North Star Otel’de yapıldı.

Programın açılışında konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Gerze Şubesi Başkan Vekili Yasemin Mızraklı yaptığı konuşmada, "sayın konuklar, sayın üyelerimiz yemek davetimize katılarak bizleri onurlandırdınız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
 Bundan önceki birkaç yıl içinde pandemi nedeni ile Cumhuriyet Yemeği düzenlenemedi. Dilerim bundan sonraki her Cumhuriyet Bayramı’nda bir araya gelerek bu güzel yıldönümlerini kutlarız. Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümü hepimize ve ülkemize kutlu olsun.
Ben sözü uzatıp değerli baktinizi almak istemem. Büyük Atatürk’ün bizlere emanet ettiği laik ve demokratik cumhuriyetimizin erdemelerini en az sizlerde ben ve arkadaşlarım kadar biliyorsunuz.
Amacımız bu tür etkinliklerle siz ve Atatürkçüleri buluşturmaktır.
Gecenin düzenlenmesinde büyük katkıları olan Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, derneğimiz dostlarına teşekkür eder sizleri tekrar saygı ve sevgilerimle selamlarım. Yemeğimiz hepimize afiyet olsun. İyi eğlenceler dilerim" dedi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği yemek programı bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İz Grubu'nun geceye renk katan şarkı ve müzikleriyle gelen katışımcılar da geceyi coşku ve heyecanla kutladılar.

img-5127img-513861c302e2-a809-41a2-835d-bfa061226def-1img-5146img-5139