Adem Gökmen Atatürk Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı. “Koltuk için değil hizmet için adayım” diyen Gökmen mahallelinin sorunlarını kendi önceliği olarak belirleyeceğini söyledi.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Gerze’nin en büyük üçüncü mahallesi olan Atatürk Mahallesi için Adem Gökmen, mahallelinin ihtiyacı olan hizmetleri alabilmesi için aday olduğunu belirtirken, Atatürk Mahallesi’ndeki eksiklikleri giderebilmek için muhtarlığa aday olduğunu açıkladı. Mahallede çocuk parkı eksikliği olduğunu, mahalleliye hizmet edecek bir muhtarlık binası olmadığını vurgularken, “muhtar olduğumda yaşlılarımız için bir fatura ödeme merkezi açılmasını sağlayacağım” dedi.

Muhtar Adayı Gökmen, “bizim projemizde tatlı dil, güler yüz var. Gönüllere girmek var. Projemiz doğruları konuşup, muhtar olduğumda bitirmemiz gereken işleri ivedilikle bitirmek” şeklinde konuştu. “Sizlerin sorunları benim önceliğim olacak” diyen Adem Gökmen, Atatürk Mahallesi sakinlerine yakışan bir hizmet anlayışıyla bu yola çıktığını söyledi, Atatürk Mahallesi seçmenlerinden destek istedi.

Adem Gökmen kimdir?

1981 yılında Gerze’de doğan Adem Gökmen, tekstil sektöründe usta başı olarak çalışıyor.  2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İstanbul Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi’nde de muhtar adayı olan Gökmen, evli ve bir çocuk babası.

Adem Gökmen'in Telefon Numarası: 531 217 57 41