İlçemiz esnaflarından Gürsel Kaya, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçiminde Çarşı Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

15 yıldır emlak, bakkaliye ve servis taşımacılığı alanında Gerze’de faaliyetlerini sürdüren Kaya, yıllarca hizmet verdiği Çarşı Mahallesi’ne muhtar olarak da hizmet vermek istediğini söyledi. Herkesin aradığında ulaşabileceği, Çarşı Mahallesi sakinlerinin iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olacağını bildiği bir muhtar adayı olarak yola çıktığını belirten Kaya, “muhtarlığım sırasında aynı şu anda olduğu gibi tüm mahalle vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakın olacağım. Mahallelim ile her zaman iç içe, onların dert ve sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturmak için yerel yönetimlerle aradaki köprü olacağım” dedi.

Hayat tecrübesini ve çalışkanlığını mahalle halkıyla paylaşmak için muhtar adayı olduğunu dile getiren Kaya, seçildiği takdirde bütün bilgi birikimini ve enerjisini Çarşı Mahallesi için harcayıp, her alanda örnek bir mahalle haline getirmek için çalışacağını belirtti.

Gürsel Kaya kimdir?

1987 yılında Gerze’de doğan Kaya, 15 yıldır ilçemizde emlak, bakkaliye ve servis taşımacılığı alanında Gerze’ye hizmet veriyor. Kaya, evli ve iki çocuk babasıdır.