Gerze’de hizmet yolculuğuna başlayan ardından bir senedir Bostancı’da ikinci şubesi ile misafirlerine hizmet veren Karousa, menüsüne pide ve lahmacun çeşitlerini ekledi. Karousa Bostancı’da artık mantı ve nokul ürünleri dışında köy peynirli ve kıymalı Gerze pidesi başta olmak üzere birbirinden lezzetli diğer pideler ve lahmacunun her hali servise açıldı.

Her zaman yöresinin geleneksel lezzetlerini İstanbul’lu müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen Karousa Bostancı; ürün kalitesinden ödün vermeden, ustasının elinden ve doygun malzeme kullanımı ile gastronomik mutfak yolculuğuna yenilenerek ve zenginleşerek devam ediyor.

Pide: Tamamen doğal ve doyurucu atalarımızın öz yemeği

Peyniri, kıyması ve yağı ile tamamen doğal olan pide Karousa’da ustasından elinden doygun malzeme kullanılarak taş fırından çıkıyor. Başta köy peynirli ve kıymalı Gerze pidesi dışında açık ve kapalı olmak üzere kaşarlı pideden kuşbaşılı, pastırmalı, sucuklu pideye kadar tüm çeşitler servis ediliyor.

Lahmacun: Yemek haritalarının birinci sırasında en sevilen lezzet

Son yıllarda yapılan yemek haritalarında birinciliği kimseye kaptırmayan ve herkesin çok sevdiği lahmacun Karousa Bostancı’da en lezzetli hali ile servis ediliyor. Acılı, acısız, kaşarlı ve  Antep lahmacun çeşitleri yanı sıra vegan beslenenler için özel hazırlanmış lahmacun tatları menüde yer alıyor.

Karousa Bostancı Şube

Bostancı, Şemsettin Günaltay Cd. No:33/A-B, 34744 Kadıköy/İstanbul

1111

222

3-6